Colo dziękuje menedżerowi
- Jestem naprawdę dumny, że menedżer porównał mnie do Bobby’ego Moore’a. To ważny człowiek dla Anglii, więc miło usłyszeć takie słowa z ust menedżera - powiedział Coloccini.
- Muszę podziękować menedżerowi za ten komplement, ponieważ Bobby Moore był jednym z najlepszych zawodników, jaki grał dla Anglii.
- Jest znany w Argentynie i na całym świecie, bo jest jednym z najlepszych piłkarzy wszechczasów.
- Byłoby miło, gdyby menedżer porównał mnie do Mistrza Świata z 1978 roku Daniela Passarelli. Jednak jako dziecko nie miałem tylko jednego idola.
- Moim największym bohaterem był mój ojciec Osvaldo, ponieważ przez 16 lat grał w pierwszej lidze argentyńskiej. Moim celem zawsze było osiągnięcie takiego poziomu, jak on.
- Może łatwo dostać się do pierwszej ligi, ale nie jest już tak łatwo zostać tam przez tyle lat, jak on. Będę mógł powiedzieć, że jestem lepszy, gdy zagram 16 lat w najwyższej lidze, tak jak on.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





