U-21: Sroki gromią, hat-trick Xisco!
Newcastle od początku dyktowało warunki, ale na gola trzeba było czekać do 35 minuty. Po dośrodkowaniu Adama Campbella, bramkarza głową pokonał James Tavernier. Trzy minuty później strzałem z 16-stu metrów prowadzenie podwyższył Xisco.
Po godzinie gry minucie Hiszpan z najbliższej odległości zdobył kolejną bramkę po podaniu Campbella, a 9 minut później skompletował hat-tricka. Na 5:0 podwyższył Mehdi Abeid.
W ostatnich minutach meczu honorową bramkę dla gości zdobył James Alabi.
Niestety Alex Nicholson był trzecim piłkarzem Srok w ostatnich dwóch meczach drużyny U-21, którego zniesiono z boiska na noszach. Ostatnia taka przykrość spotkała Harisa Vuckica i Dana Goslinga.
Barclays Premier League U-21
Newcastle United - Stoke City 5:1 (2:0)
Bramki: Tavernier (35’), Xisco (38’, 57’ 67’), Abeid (82’) - Alabi (90’)
Skład NUFC: Jak Alnwick, Alex Nicholson (Michael Riley 31), Curtis Good, Mehdi Abeid, James Tavernier, Lubo Satka, Sylvain Marveaux, Bradden Inman, Adam Campbell, Xisco (Marcus Maddison 73), Romain Amalfitano
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 1
Marek napisał:22.10.12, 22:07Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





