Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 12 września 2012, 16:39 | Marek

Pardew apeluje o cierpliwość

Alan Pardew uważa, że 10 meczów ligowych będzie potrzebnych, by ostatecznie ocenić początek sezonu w wykonaniu Newcastle United. Menedżer Srok jest zadowolony z tego, ile do tej pory punktów ugrał jego zespół, ale gra musi być poprawiona.

- Całkiem dobrze sobie poradziliśmy. Mieliśmy solidny start i czekam na mecz z Evertonem.

- Międzynarodowa przerwa nie pomaga żadnej z drużyn, ani menedżerom w budowaniu ciągłości. Patrzę na wszystkie zespoły i zdarzają się mecze, w których gra się dobrze, ale nikt nie osiągnął najwyższej formy, chociaż można stwierdzić, że Chelsea najlepiej wystartowała.

- Wszyscy menedżerowie starają się przywrócić drużyny do najwyższej formy.

- Po dziesięciu meczach można ocenić, czy zanotowało się dobre, słabe czy średnie rozpoczęcie rozgrywek, a teraz musimy po prostu robić swoje.

- Myślę, że biorąc pod uwagę udział w europejskich pucharach i nasze pierwsze mecze w nich, z zespołem, który nigdy nie grał w Europie, to zagraliśmy bardzo dobrze.

- W meczach ligowych, jeśli chodzi o jakość występów, to chcielibyśmy widzieć większą płynność w grze i mam nadzieję, że to się pojawi w ciągu najbliższych kilku meczów.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl