Pardew chce 3 punktów
- Oczywiście będziemy mierzyć w zwycięstwo. Zdobycie sześciu punktów w dwóch meczach u siebie byłoby dla nas fantastyczne - mówi Pardew.
- Gdy spojrzy się na nasz terminarz, z meczami z Tottenhamem i Aston Villą u siebie i z wyjazdem do Chelsea, to 6 punktów wzięlibyśmy w ciemno.
- Trzeba dodać do tego jeszcze awans do fazy grupowej Ligi Europy UEFA i wtedy będzie to dobry start. Jednak musimy najpierw wygrać, a to łatwiej powiedzieć, niż wykonać.
W zeszłym sezonie Sroki pokonały Aston Villę 2:1, ale teraz menedżer spodziewa się trudniejszego zadania. - Do ich składu wraca kilku zawodników.
- Trzeba im współczuć, ponieważ wielu zawodników im wypadło. Współczuję menedżerowi i klubowi. Jednak wielu z nich wraca i to oznacza, że musimy pokonać silniejszą drużynę.
Pardew przyznał, że nie jest zadowolony z tego, jak prezentują się Demba Ba i Papiss Cisse. - Nasi dwaj napastnicy byli mało widoczni. Oczekujemy od nich trochę więcej.
- Chcę widzieć ich w najlepszej formie i jutro będą mieli ku temu okazje.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





