Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  2 sierpnia 2025, 13:22 | Marek

Ferreira oraz Apia podpisali profesjonalne kontrakty

Matheos Ferreira i Aaron Epia podpisali swoje pierwsze profesjonalne kontrakty z Newcastle United zaraz po tym, jak skończyli siedemnaście lat.

Ferreira swoje siedemnaste urodziny obchodzi dzisiaj i uczcił je złożeniem podpisu pod umową z klubem. W Akademii Srok trenował od 2020 roku po dołączeniu z Berwick Juniors.

Z kolei Epia dołączył do Newcastle rok temu z Evertonu. W zeszłym sezonie środkowy obrońca rozegrał 14 meczów w lidze U-18 Premier League.

Dyrektor Akademii Steve Harper powiedział: - To znaczący krok dla Matheosa i Aarona, na który obaj zasłużyli poprzez postęp, jaki obaj zrobili po dołączeniu do klubu.

- Pokazali prawdziwą dojrzałość w podejściu do swojego rozwoju, zarówno na boisko i poza boiskiem, a wciąż prezentują wartości, które chcemy widzieć u młodych profesjonalistów.

- Zależy nam na tym, aby pomóc im budować na tym fundamencie i kontynuować rozwój w pozytywnym, konkurencyjnym środowisku.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 1

Czarek 8thD napisał:02.08.25, 23:00
Tera czytam, że Epia ma matkę Polkę i może grać w naszej reprezie ewentualnie

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl