Młody Hiszpan dołączą do Newcastle

Transfer jest uzależniony od zakończenia procesu rejestracji w Premier League i Football Association, a także od uzyskania przez piłkarza wizy brytyjskiej.
Cordero, znany również jako Antonito, ma na swoim koncie 60 występów na seniorskim poziomie dla Malagi, dla której zdobył siedem bramek i zanotował dziewięć asyst. Obecnie jest członkiem reprezentacji Hiszpanii do lat 19.
Sroki mają w planie w lecie wypożyczyć 18-latka do innego klubu, aby nabrał doświadczenia.
Cordero powiedział: - To prawdziwy zaszczyt, że tu jestem, prawdziwa przyjemność. Jestem osobą, która lubi mierzyć wysoko. Dlaczego więc nie przyjść do jednego z najlepszych miejsc na świecie, żeby to zrobić.
- To dla mnie wielki krok i to jeden z powodów, dla którego tu jestem. Bardzo się cieszę, że tu jestem i bardzo chciałbym zacząć już grać.
Dyrektor sportowy Paul Mitchell dodał: - Antonio to ekscytujący talent. Jesteśmy zachwyceni, że sprowadzamy go do Newcastle United pomimo zainteresowania w Hiszpanii i całej Europie.
- Ma spory potencjał i następna faza jego rozwoju będzie zadaniem dla klubu, żeby wybrać mu miejsce na wypożyczenie, które będzie dla niego wyzwaniem i zbuduje jego doświadczenie.
Komentarze | 5
Czarek 8thD napisał:05.06.25, 11:08Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.