Tonali najlepszą Sroką w maju
- To nie był najlepszy wynik, jakim mogliśmy zakończyć sezon, ale to było bardzo ważne, żeby awansować do Ligi Mistrzów. Wszyscy w klubie na to zapracowali - mówi Tonali.
- Po wygraniu pucharu w marcu, mieliśmy trzy czy cztery dni, żeby cieszyć się tą chwilą ze sztabem i mieszkańcami miasta, ale potem w pełni skupiliśmy się na naszych ambicjach związanych z grą w Lidze Mistrzów.
- Zaczęliśmy pracować w naszej minilidze w Premier League i jestem zadowolony, że udało nam się osiągnąć nasz kolejny cel w dodatku do zdobycia trofeum.
- W tym sezonie zapewniliśmy sobie miejsce w czołowej piątce w najtrudniejszej lidze świata. Będziemy to świętować razem, bo wszyscy w klubie ciężko na to pracowali.
- To ważne, żebyśmy odpoczęli po meczach reprezentacji, mieli wakacje i byli gotowi na kolejny sezon. Cieszę się też, że kończę ten sezon z nagrodą piłkarza miesiąca, którą dedykuję tej wspaniałej drużynie i wspaniałym ludziom z Newcastle.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 1
Czarek 8thD napisał:28.05.25, 22:55Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





