U-18: Koniec serii po wysokiej porażce
W 30 minucie Newcastle objęło prowadzenie po strzale Matheosa Ferreiry, ale już cztery minuty później wyrównał Leatherbarrow, a remis utrzymał się do przerwy.
Druga połowa należała już do Blackburn, które od 51 do 71 minuty zdobyło trzy bramki. Willa Andersona pokonali kolejno Nathan Dlamini, Tyler Mansbridge i Max Davies. Na zakończenie złego dnia dla Srok, w doliczonym czasie gry piłkę do własnej bramki posłał Guy Bloomer.
U-18 Premier League
Newcastle United1 (1)
Blackburn Rovers5 (1)
⚽ Ferreira (30’) - Leatherbarrow (34’), Dlamini (51’), Mansbridge (60’), Davies (72’), Bloomer (90’+2-sam.)
Skład NUFC: Will Anderson, Jude Cogdon, Luke Craggs (90’+2 Aaron Apia), Logan Watts (63’ Kacey Wooster), Henry Johnson, Fraser Harper (63’ Guy Bloomer), Rory Finneran, Matthew Taylor, Mohamed Waddani, Michael Mills, Matheos Ferreira (63’ Sam Alabi)
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





