Livramento dowołany do drużyny narodowej
7 listopada tymczasowy selekcjoner reprezentacji Lee Carsley ogłosił skład na dwa ostatnie mecze Ligi Narodów UEFA z Grecją i Irlandią. Wśród powołanych znaleźli się dwaj piłkarze Newcastle United: Anthony Gordon i po raz pierwszy Lewis Hall.
Dzisiaj podano, że ośmiu piłkarzy wycofało się ze zgrupowania. Są to Levi Colwill, Cole Palmer (obaj Chelsea), Bukayo Saka, Declan Rice (obaj Arsenal), Phil Foden, Jack Grealish (obaj Man City), Trent Alexander-Arnold (Liverpool) i Aaron Ramsdale (Southampton).
W ich miejsce dowołani zostali Jarrod Bowen (West Ham), Jarrad Branthwaite (Everton), James Trafford (Burnley), Morgan Rogers (Aston Villa) oraz Livramento.
Dla prawego obrońcy Newcastle United to trzecie powołanie do kadry, ale jak do tej pory nie dostał szansy na debiut na seniorskim poziomie.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





