Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 21 maja 2012, 14:01 | Marek

Fulham chce Simpsona

Danny Simpson, którego przyszłość w Newcastle United jest bardzo niepewna, znalazł się na liście życzeń Fulhamu. 25-letni obrońca nie chce zaakceptować warunków proponowanego mu przez klub nowego kontraktu.

Obecna umowa Simpsona z Newcastle dobiega końca za rok i chociaż sam piłkarz, Alan Pardew oraz Derek Llambias chcą, by został na St. James’ Park, to nikt w klubie nie chce, by odszedł za darmo po następnym sezonie.

Wiele angielskich klubów przygląda się sytuacji wychowanka Manchestreu United na St. James’ Park, a The Cottagers chcą wyprzedzić wszystkich w tym wyścigu.

Menedżer Fulham Martin Jol ma obiecane środki na transfery, a jego głównym celem jest wzmocnienie prawej obrony, na której w tym sezonie grał Stephen Kelly.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl