Kelly: Wykonaliśmy nasz plan gry w każdym szczególe
- Oczywiście chcemy zajść jak najdalej to będzie możliwe w tym pucharze i swoją grą pokazaliśmy, że zasłużyliśmy na ten awans - mówi Kelly dla NUFC TV.
- Pierwsza połowa była solidna, wykonaliśmy nasz plan gry w każdym szczególe i zdobyliśmy dwa gole. Przed drugą połową wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Rywale musieli coś zrobić i uważam, że dobrze sobie z tym poradziliśmy.
- Były momenty w drugiej połowie, w których czuliśmy, że mogliśmy bardziej kontrolować grę, ale ogólnie wszyscy wykonali swoje zadanie i odnieśliśmy zwycięstwo.
- Po ostatniej porażce z nimi wiedzieliśmy, że musimy to odwrócić i dobrze zagrać, co się udało. Wszyscy jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa.
O planie na grę powiedział: - Wiedzieliśmy, że musimy szybko zaatakować, wywrzeć na nich presję. Wiedzieliśmy, że będą chcieli utrzymywać się przy piłce, rozgrywać, ale trudno to robić, gdy jest się pod presją, a my ją na nich wywieraliśmy. To był idealny początek z naszej strony.
Ostatni raz Kelly wyszedł w wyjściowym składzie Srok w meczu z Wimbledonem, kiedy udało się Srokom zachować czyste konto. Teraz udało się to ponownie.
- Zachowanie czystego konta jest wielką sprawą dla nas, obrońców. Mówiliśmy sobie przed meczem, żeby zachować czyste konto, grać solidnie - dodaje Kelly.
- Były momenty w grze, że byliśmy trochę rozciągnięci, musieliśmy blokować strzały, robić wślizgi, co robili wszyscy w linii obrony i pomocy. Wszyscy są z tego zadowoleni.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





