Bezbarwna Anglia wygrywa grupę, krótki debiut Gordona
Anglicy kolejny raz zagrali nudny futbol, bez polotu i pomimo optycznej przewagi nie zdołali zdobyć gola, ani stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Jana Oblaka.
Trippier kolejny raz zagrał na lewej obronie i kolejny raz jego współpraca z Philem Fodenem na lewej stronie nie układała się najlepiej. Obrońca Newcastle United opuścił boisko w 84 minucie.
Pięć minut później na boisku pojawił się Gordon, dla którego były to pierwsze minuty na tym turnieju. Nie miał wiele czasu na pokazanie swoich umiejętności, ale po jego podaniu Anglicy mieli szansę na zwycięskiego gola, lecz Cole Palmer uderzył zbyt słabo, aby pokonać Oblaka.
W drugim meczu tej grupy Dania zremisowała z Serbią 0:0, a to spowodowało, że o drugim miejscu dla Duńczyków przed Słowenią zdecydowała mniejsza ilość żółtych kartek.
Tabela końcowa grupy C
1. Anglia - 5 pkt - 2:1
2. Dania - 3 pkt - 2:2
3. Słowenia - 3 pkt - 2:2
4. Serbia - 2 pkt - 1:2
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





