Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 11 maja 2012, 11:55 | Marek

Co dalej z Rangerem?

Nile Ranger uważa, że się zmienił, ale mimo to jest jednym z kandydatów do odejścia z Newcastle United. Barnsley, Birmingham City oraz Sheffield Wednesday, gdzie ostatnio był wypożyczony, są zainteresowane kupnem 21-letniego napastnika.

- Nie wiem, co się wydarzy. Mój kontrakt z Newcastle United jest jeszcze ważny przez 4 lata. Wszystko się może zdarzyć. Sprawy się zmieniają - mówi Ranger.

- Musimy poczekać i wtedy się zobaczy. Bardzo mi się tu podobało. Nabrałem doświadczenia. To był dla mnie dobry okres.

Ranger wie, że w ostatnim czasie sprawiał wiele problemów, ale uważa, ze jest to już za nim, a w ostatnim meczu Sheffield zaprezentował koszulkę z napisem „Jestem innym człowiekiem”.

- Już wcześniej wpadałem w kłopoty. Myślę, że dorastam. Ludzie robią błędy. Czasami myślę o tym, co zrobiłem, dorastasz i wyciągasz z tego lekcję. Ja to robię.

- Widziałem wiele rzeczy tam, skąd pochodzę i spory wpływ miały na mnie złe osoby. Teraz idę dobrą ścieżką i chcę sprawić, by rodzina była ze mnie dumna.

- Poza boiskiem robiłem rzeczy głupie i śmieszne. Wiadomość na koszulce miała pokazać ludziom, że to już jest przeszłość.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl