Dodane: 20 kwietnia 2024, 15:06 | Marek

U-18: Trzy czerwone kartki, rzut karny zdecydował

Drużyna Newcastle United do lat 18 przegrała w wyjazdowym meczu ligowym z Wolverhampton Wanderers 0:1, tracąc gola w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Sroki kończyły mecz w dziewiątkę, a rywale w dziesiątkę.

Gospodarze pierwsi zostali osłabieni, bo już w 18 minucie sędzia usunął z boiska Josha Gidaree, który jako ostatni obrońca faulem przerwał akcję Newcastle.

Sroki niedługo grały w przewadze, ponieważ w 20 i 29 minucie Matheos Ferreira faulował rywali, za co dwukrotnie został ukarany żółtą kartką i musiał przedwcześnie udać się do szatni.

Wilki przeważały, ale przyniosło to efekty dopiero w doliczonym czasie gry. Harry Powell ręką zablokował piłkę zmierzającą do siatki, za co zobaczył czerwoną kartkę, a rywale dostali rzut karny, który na bramkę zamienił Dani Angel.