Dodane:  7 kwietnia 2024, 01:27 | Marek

U-18: Ostatnie Blackburn za mocne dla Srok

W sobotę drużyna Newcastle United do lat 18 odwiedziła ostatnie w ligowej tabeli Blackburn Rovers i wróciła bez punktów. Gospodarze wygrali 2:1.

Sroki pojechały na ten mecz w trochę odmienionym składzie, a w bramce debiutował Noah Cooper, pierwszy raz zagrali też obrońca Theodore Adelusi i pomocnik Sam Alabi .

Nowy bramkarz w pierwszej połowie musiał dwukrotnie wyciągać piłkę z bramki. Pierwszy w 22 minucie pokonał go Joe Boggan, a pięć minut później uczynił to Jackson Shorrocks.

W przerwie Joe Brayson zastąpił Matthew Taylora i to on w 65 minucie o połowę zmniejszył straty Srok, lecz to było wszystko, na co było stać przyjezdnych.