Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 29 stycznia 2024, 14:16 | Marek

Trippier skupiony na grze dla Newcastle

Kieran Trippier zapewnił, że w pełni jest skupiony na grze dla Newcastle United pomimo tego, że w ostatnich tygodniach interesował się nim Bayern Monachium.

- Nie chcę być w innym miejscu - mówi Trippier dla BBC Radio Newcastle. - Ostatnio było wiele spekulacji na mój temat, ale tak jak zawsze, jestem zaangażowany tutaj. W stu procentach jestem zaangażowany, tak jest od samego początku, gdy tu trafiłem.

O zainteresowaniu Bayernu powiedział: - To już koniec. Tak jak powiedziałem, jestem tutaj zaangażowany. Miałem fajną przerwę z moją rodziną i niczym się nie martwię.

- Jestem zaangażowany w tym klubie. Wiele dla mnie zrobili i chcę im się za to odpłacić.

- Nic nie mówiłem, ale też nie robiłem scen, ani nic podobnego. Jestem tutaj szczęśliwy, tak jak zawsze mówiłem i chcę dla tego klubu dać z siebie wszystko.

- Jestem już wystarczająco i widziałem wiele. W moim wieku zainteresowanie Bayernu mogę jedynie uznać za komplement.

- Teraz jestem tutaj i chcę dać z siebie wszystko dla Newcastle. Czy to mnie rozkojarzyło? Nie, bo jestem profesjonalistą. Jestem doświadczony i starałem się odciąć od całego hałasu.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl