Dodane: 13 stycznia 2024, 17:22 | Marek

U-18: Czerwone Diabły wywożą trzy punkty z Newcastle

Podobnie jak pierwsza drużyna, zespół Newcastle United do lat 18 podejmował dzisiaj drużynę z Manchesteru, tyle że United. Sroki przegrały to spotkanie 1:3.

Po bezbramkowej i nudnej pierwszej połowie, goście objęli prowadzenie w 11 minut po przerwie, gdy Ethan Williams trafił z linii pola karnego w dolny róg bramki.

W 78 minucie Sroki wyrównały, a do własnej bramki trafił Jack Kingdon, jednak już dwie minuty później Ashton Missin zdobył gola, dobijając swój zablokowany strzał.

W ostatnich sekundach spotkania Jayce Fitzgerald upewnił się, że wszystkie trzy punkty pojadą do Manchesteru. Pomocnik Czerwonych Diabłów dopadł do piłki zagranej za linię obrony Srok i strzałem w dolny róg bramki pokonał Adama Harrisona.