Dodane:  8 stycznia 2024, 23:58 | Marek

U-21: Stracone punkty w Leicester

Drużyna Newcastle United do lat 21 była bliska wygranej w wyjazdowym meczu z Leicester City, ale straciła gola w doliczonym czasie gry i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Już w drugiej minucie Dylan Stephenson skorzystał na tym, że obrońca rywali się poślizgnął i zachował spokój w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem, posyłając piłkę do siatki.

Stephenson mógł szybko zdobyć drugiego gola, ale jego strzał został zablokowany, a w 18 minucie rywale gospodarze wyrównali po główce Harveya Godsmarka-Forda.

Przed przerwą Sroki znów mogły prowadzić, ale strzały Stephensona i Jamesa Huntleya zostały zablokowane, a na początku drugiej połowy z dystansu w poprzeczkę trafił Charlie McArthur, z kolei słupek obił Amadou Diallo.

W 73 minucie Newcastle w końcu zdobyło gola na 2:1, gdy po dośrodkowaniu Huntleya piłka trafiła do Bena Parkinsona, a ten posłał ją w dolny róg bramki.

Ciaran Thompson mógł przypieczętować zwycięstwo Srok, ale jego strzał przeleciał tuż obok bramki i to się zemściło w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Obrona United nie zdołała wybić piłki po rzucie rożnym, co wykorzystał Oliver Ewing i zapewnił swojej drużynie remis.