Dodane:  7 stycznia 2024, 22:32 | Marek

U-18: Zwycięstwo z Wilkami po przerwie

Drużyna Newcastle United do lat 18 w sobotę wróciła do gry po przerwie świątecznej i w pierwszym meczu nowego roku pokonała u siebie Wolverhampton Wanderers 3:2.

Początek nie był zbyt udany, bo już w 16 minucie z kontuzją musiał zejść Joe Brayson, a do przerwy goście prowadzili 1:0 po bramce Daniego Angela.

Jednak w drugiej połowie Newcastle skutecznie wzięło się do pracy i dwie bramki Seana Neave’a w minutach 68 oraz 73 wyprowadziły Sroki na prowadzenie.

Taki wynik utrzymał się zaledwie 6 minut, a Wilki wyrównały po trafieniu Frasera Harpera, ale Sroki zdążyły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a bramkę na wagę trzech punktów cztery minuty przed końcem zdobył Johnny Emerson.