Southgate: Jest bardzo bliski, żeby dostać powołanie
Skrzydłowy Newcastle United zrobił spore postępy i bardzo dobrze prezentuje się w tym sezonie, ale to nie wystarczyło, żeby otrzymać powołanie na mecze z Maltą i Macedonią Północną.
Southgate zapewnia jednak, że niewiele brakuje do tego, aby Gordon otrzymał powołanie, ale obecnie selekcjoner stawia na innych zawodników wśród skrzydłowych.
- On jest dobrym piłkarzem - przyznaje Southgate. - W zeszłym sezonie bardzo dobrze spisał się w naszej drużynie do lat 21. Muszę powiedzieć, że jest bardzo bliski, żeby dostać powołanie.
- Podoba mi się jego zachowanie i to, w jaki sposób pracuje dla drużyny. Oczywiście jestem pewny, że liczył teraz na powołanie, ale na jego pozycji są piłkarze, którzy grają dobrze.
- Uważam, że razem z kilkoma innymi piłkarzami, musi myśleć bardziej do przodu, bo jak wiadomo, szanse się pojawią. Myślę, że u Anthony’ego to całkiem możliwe.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





