Dodane:  7 października 2023, 23:23 | Marek

U-18: Kolejna wysoka porażka Srok

Po porażce z Manchesterem United 1:5, drużyna Newcastle United do lat 18 znów doznała wysokiej porażki, tym razem na wyjeździe ze Stoke City 1:4.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Srok, bo już w drugiej minucie wyszły na prowadzenie po strzale Seana Neave’a, dla którego było to szóste trafienie w sezonie.

Jednak już w 18 minucie Emre Tezgel doprowadził do wyrównania, a dwie minuty przed przerwą Josh Maskell dał gospodarzom prowadzenie.

W przerwie Stoke wprowadziło do gry Luke’a Enrighta, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ już na początku drugiej połowy wyprowadził dwa szybkie ciosy, którymi zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.