Dodane:  4 października 2023, 19:15 | Marek

Liga Młodzieżowa UEFA: Sroki tracą punkt w doliczonym czasie gry

W drugim meczu fazy grupowej Ligi Młodzieżowej UEFA, drużyna Newcastle United do lat 19 przegrała u siebie z Paris Saint-Germain 0:1 tracąc gola w samej końcówce.

Goście od początku przeważali i mieli swoje okazje na zdobycie gola. Senny Mayulu trafił w boczną siatkę, a Aidan Harris wybronił strzał Ethana Mbappe.

Przed przerwą Newcastle mogło wyjść na prowadzenie, gdy do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Dylan Charlton i uderzył z półwoleja, ale Kouakou Gaodu zablokował tę próbę.

W drugiej połowie Charlton zablokował strzał z bliska Etienne’a Michuta, z kolei Harris obronił uderzenia Yorama Zague’a i Iliesa Ardjaniego.

W doliczonym czasie gry Harris odbił piłkę po strzale Tony’ego Mendy’ego, ale ta trafiła wprost pod nogi Thomasa Cordiera, który trafił do siatki i dał zwycięstwo swojej drużynie.