Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 30 września 2023, 15:05 | Marek

Newcastle - Burnley: Składy. Lascelles za Botmana

Jamaal Lascelles zagra od pierwszej minuty w meczu Newcastle United z Burnley w miejsce nieobecnego Svena Botmana. Zabraknie również Calluma Wilson i w ataku wystąpi Alexander Isak. Do wyjściowej jedenastki wrócił też Anthony Gordon.

Newcastle United:
Nick Pope
Kieran Trippier
Fabian Schär
Jamaal Lascelles
Dan Burn
Bruno Guimaraes
Sean Longstaff
Elliot Anderson
Anthony Gordon
Miguel Almiron
Alexander Isak
Rezerwowi:
Martin Dubravka
Paul Dummett
Joelinton
Sandro Tonali
Matt Ritchie
Matt Targett
Lewis Hall
Tino Livramento
Jacob Murphy
Burnley:
James Trafford
Charlie Taylor
Jordan Beyer
Ameen Al-Dakhil
Connor Roberts
Aaron Ramsey
Josh Cullen
Sander Berge
Josh Brownhill
Luca Koleosho
Zeki Amdouni
Rezerwowi:
Arijanet Muric
Dara O’Shead
Jack Cork
Jay Rodriguez
Anass Zaroury
Vitinho
Mike Tresor
Jacob Bruun Larsen
Wilson Odobert



Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl