Dodane: 16 września 2023, 15:22 | Marek

U-18: Zwycięstwo stracone w samej końcówce

Drużyna Newcastle United do lat 18 zremisowała na wyjeździe z Leeds United 1:1, tracąc zwycięstwo w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Sroki objęły prowadzenie już w dziesiątej minucie. Po podaniu od Anthony’ego Mundy, piłkę do bramki Pawi skierował Matheos Ferreira, dla którego był to drugi gol w tym sezonie.

Taki wynik utrzymał się aż do 5 minuty doliczonego czasu gry. Wtedy Leeds wywalczyło rzut karny i Lewis Pirie z jedenastego metra pokonał Adama Harrisona.

W wyjściowej jedenastce Newcastle pojawili się dwaj debiutanci, Leo Sharar i Trevan Sanusi, którzy dołączyli do Srok z Birmingham City, z kolei w drugiej połowie z ławki wszedł kolejny debiutant, pozyskany z Southend United Kacey Wooster.