Dodane:  3 września 2023, 22:37 | Marek

U-18: Fulham lepsze na inaugurację pucharu

Drużyna Newcastle United do lat 18 przegrała swój pierwszy mecz w rozgrywkach U-18 Premier League Cup. Sroki zostały pokonane na wyjeździe przez Fulham 2:3.

Newcastle dwukrotnie doprowadzało do remisu, ale ostatecznie nie zdołało utrzymać jednego punktu. W pierwszej połowie na trafienie Makela Bogle-Cambpella odpowiedział Luke Craggs w doliczonym czasie gry, a asystę zaliczył Johnny Emerson.

W 68 minucie Londyńczycy wrócili na prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez Thomasa Olyotta, ale taki wynik utrzymał się tylko przez cztery minuty, a do drugiego wyrównania doprowadził Darren Palmer po podaniu Matheosa Ferreiry.

Ostatnie słowo należało do gospodarzy, którym na pięć minut przed końcem spotkania zwycięstwo zapewnił Callum Osmand.

W drugim meczu tej grupy Crystal Palace rozbiło u siebie Liverpool 6:1. Do dalszej fazy awansują zwycięzcy siedmiu grup i najlepsza drużyna z drugiego miejsca.