Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 29 lipca 2023, 00:35 | Marek

Skład Newcastle na sparing z Brighton

Tak jak zapowiedział Eddie Howe, Newcastle United wyjdzie zupełnie inną jedenastką na mecz z Brighton & Hove Albion, niż na ostatni sparing z Chelsea. W ostatnim spotkaniu Srok w ramach US Summer Series zobaczymy m.in. Bruno Guimaraesa i Harveya Barnesa.

Newcastle:
Nick Pope
Harrison Ashby
Jamaal Lascelles
Paul Dummett
Matt Targett
Bruno Guimaraes
Elliot Anderson
Matt Ritchie
Jacob Murphy
Harvey Barnes
Callum Wilson

Rezerwowi:
Martin Dubravka
Remi Savage
Jamie Miley
Jay Turner-Cooke
Alex Murphy
Ben Parkinson
Lewis Miley


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl