Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 15 czerwca 2023, 21:45 | Marek

Irlandia Północna odsyła Lewisa ze zgrupowania

Jamal Lewis z powodu kontuzji kolana nie weźmie udziału w dwóch czerwcowych meczach Irlandii Północnej w kwalifikacjach Mistrzostw Europy 2024.

Lewy obrońca Newcastle United nie pojechał z resztą drużyny narodowej na piątkowe spotkanie z Danią. Zabraknie go też w poniedziałkowym meczu z Kazachstanem w Belfaście.

Jest to spory cios dla Norn Iron, którzy po dwóch kolejkach zajmują piąte miejsce w grupie. Wcześniej kontuzji doznał Shane Ferguson, a ze zgrupowania wypadł też Eoin Toal.

Selekcjoner Michael O’Neill powiedział: - Niestety na początku tego tygodnia Jamal pogłębił swoją kontuzję kolana, więc nie ma go z nami.

- Gdy nie ma Shane’a Fergusona, to zostaliśmy bez dwóch czołowych piłkarzy grających po lewej stronie, ale bardzo ciężko pracowaliśmy na treningu. Mieliśmy trzy bardzo dobre dni w Belfaście i myślę, że znaleźliśmy sposób na to, żeby sobie z tym poradzić.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl