Saint-Maximin: Nasze nazwiska zapisały się w historii klubu
Allan, odkąd trafiłeś do Newcastle, to zawsze chciałeś gry w Lidze Mistrzów. Teraz to się udało. Jak się z tym czujesz?
- To szalone. Myślę, że mamy niesamowity zespół. Teraz nasze nazwiska zapisały się w historii klubu i jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ niełatwo było to osiągnąć. Jestem wdzięczny, chcę podziękować kibicom, bogu, całej mojej rodzinie i zobaczymy co się wydarzy w Lidze Mistrzów.
Kiedy w tym sezonie pomyślałeś, że jest to możliwe?
- Zawsze uważałem, że mamy niesamowitą drużynę i niesamowitych piłkarzy. Nie jest to dla mnie wielka niespodzianka, ponieważ trenujemy razem i znasz jakość swoich kolegów z drużyny. Jednak jest różnica w tym, żeby coś powiedzieć, a naprawdę to zrobić w meczu. To udało nam się osiągnąć w tym sezonie i bardzo mnie to cieszy.
Jakie to uczucie, stojąc teraz na murawie, gdy kibice śpiewają wasze nazwiska?
- To jest szalone. Wiecie, jak bardzo kocham kibiców Newcastle, dali mi wszystko, a ja zawsze będę za to wdzięczny, za miłość, jaką mi dali, a ja też ich kocham.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





