Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 29 kwietnia 2023, 17:07 | Marek

U-18: Fatalny początek i porażka z Liverpoolem

Drużyna Newcastle United do lat 18 w swoim przedostatnim meczu sezonu przegrała na wyjeździe z Liverpoolem 1:3, tracąc dwa gole już w pierwszych sześciu minutach.

Już w pierwszej akcji meczu boczny obrońca The Reds Calum Scanlon dograł idealną piłkę w pole karne, gdzie główką do siatki trafił James McConnell.

Chwilę później było już 2:0 dla gospodarzy. Kolejny raz podawał Scanlon, a Lewis Koumas przedarł się przez obronę i pokonał wychodzącego z bramki Aidana Harrisa.

Newcastle próbowało odrabiać straty i bramkarz Liverpoolu kilka razy ratował swój zespół, który osiem minut po przerwie wyprowadził kolejny cios. Rezerwowy Elijah Gift strzałem w dolny róg bramki zapewnił swojej drużynie trzybramkową przewagę.

Później Liverpool kontrolował grę, ale na 12 minut przed końcem Sroki zdobyły honorowego gola z pomocą obrońcy rywali, bo to Lucas Pitt skierował piłkę do własnej bramki po dośrodkowaniu.

U-18 Premier League
Liverpool - Newcastle United 3:1 (2:0)
Bramki:
McConnell (2’), Koumas (6’), Gift (53’) - Pitt (78’-sam.)

Skład NUFC: Aidan Harris, Rory Powell (83’ Thomas Bryant), Ciaran Thompson, Luke Craggs (62’ Logan Watts), Dylan Charlton, Scott Bailey, Anthony Munda, Darren Palmer (72’ Shaun Mavididi), Lewis Miley, Johnny Emerson, Josh Donaldson


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl