Wood może trafić do Nottingham Forest
31-letni napastnik miały grać dla ekipy Steve’a Coopera do końca bieżących rozgrywkach, a po sezonie beniaminek Premier League miałby opcję wykupienia Nowozelandczyka. Według doniesień mediów, oba kluby są bliskie porozumienia.
W Newcastle Wood pełni obecnie funkcję trzeciego napastnika po tym, jak do zdrowia wrócił Alexander Isak. Z kolei w Forest miałby zastąpić kontuzjowanego Taiwo Awoniyiego.
Wood dołączył do Srok w styczniu zeszłego roku z Burnley za 25 milionów funtów. Do dzisiaj zagrał w 39 meczach i zdobył 5 goli. Jego umowa ze Srokami wygasa za półtora roku.
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





