Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  3 stycznia 2023, 19:51 | Marek

Arsenal - Newcastle: Składy. Wilson od początku, Dubravka na ławce

Callum Wilson wraca do jedenastki Newcastle United na wyjazdowy mecz z Arsenalem. To jedyna zmiana w porównaniu do ostatniego meczu. Na ławce rezerwowych zasiądzie Martin Dubravka, który został ściągnięty z wypożyczenia do Manchesteru United.

Newcastle United:
Nick Pope
Kieran Trippier
Fabian Schär
Sven Botman
Dan Burn
Bruno Guimaraes
Sean Longstaff
Joe Willock
Miguel Almiron
Joelinton
Callum Wilson
Rezerwowi:
Martin Dubravka
Jamaal Lascelles
Allan Saint-Maximin
Matt Ritchie
Jamal Lewis
Javier Manquillo
Chris Wood
Jacob Murphy
Elliot Anderson
Arsenal:
Aaron Ramsdale
Ben White
William Saliba
Gabriel Magalhaes
Ołeksandr Zinczenko
Granit Xhaka
Thomas Partey
Bukayo Saka
Martin Odegaard
Gabriel Martinelli
Eddie Nketiah
Rezerwowi:
Matt Turner
Kieran Tierney
Rob Holding
Takehiro Tomiyasu
Fabio Vieira
Albert Lokonga
Mohamed Elneny
Marquinhos
Nathan Butler-Oyedeji



Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl