Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 28 listopada 2022, 19:57 | Marek

Bruno zagrał na Mundialu, Schär ciągle na ławce

Dzisiaj na Mistrzostwach Świata w drugiej kolejce grupy G zmierzyły się Brazylia i Szwajcaria. Canarinhos wygrali 1:0, a w 58 minucie na boisku pojawił się Bruno Guimaraes.

Pomocnik Newcastle United wszedł do gry przy stanie 0:0 zastępując Freda. Zwycięskiego gola, który zapewnił awans Brazylijczykom, w 83 minucie zdobył Casemiro.

Kolejny raz szansy nie otrzymał Fabian Schär, który podobnie jak w pierwszym meczu z Kamerunem, spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych Szwajcarii.

Brazylia (6 punktów w tabeli), która ma już pewny awans do kolejnej rundy, zagra w piątek z Kamerunem (1 punkt). Z kolei Szwajcaria (3 punkty) powalczy z Serbią (1 punkt).


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl