U-18: Wygrana z Arsenalem na początek pucharu
Sroki bardzo dobrze rozpoczęły ten mecz dzięki bramce Lucasa Coopera już w 3 minucie, ale już po ośmiu minutach do wyrównania doprowadził Elian Quesada-Thorn.
W 33 minucie Arsenal prowadził po trafieniu Kaleela Greena i choć Newcastle próbowało szybko odrobić straty, to na przerwę schodziły z deficytem jednej bramki.
Wywieranie presji jednak przyniosło efekty w drugiej połowie. Już w 58 minucie Ben Parkinson po podaniu Scotta Baileya zdobył gola na 2:2, a po kolejnych 9 minutach Lewis Miley strzałem z 16 metrów wyprowadził Newcastle ponownie na prowadzenie.
Dziewięć minuty przed końcem Miley przypieczętował zwycięstwo United w spektakularny sposób, lobując bramkarza gości prawie z połowy boiska.
W drugim meczu tej grupy Aston Villa pokonała u siebie Manchester United 2:0.
U-18 Premier League Cup
Newcastle United - Arsenal 4:2 (1:2)
Bramki: Cooper (3’), Parkinson (58’), L. Miley (64’, 81’) - Quesada-Thorn (11’), Green (33’)
Skład NUFC: Aidan Harris, Callum McNally (71’ Rory Powell), Ciaran Thompson (86’ Harry Powell), Charlie McArthur, Dylan Charlton, Scott Bailey, Ellis Stanton, Lucas Cooper (75’ Shaun Mavididi), Lewis Miley, Johny Emerson, Ben Parkinson (86’ Nathan Nkunku)
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





