Dodane: 10 sierpnia 2022, 13:38 | Marek

U-21: Zwycięstwo na inaugurację było blisko, skończyło się porażką

Drużyna Newcastle United do lat 21 przegrała w pierwszym meczu Premier League 2 w sezonie 2022/23 z West Bromwich Albion na wyjeździe 1:2.

Po bezbramkowej pierwszej połowie Sroki wyszły na prowadzenie w 68 minucie. Piłka trafiła do bramkarza gospodarzy, zaatakował go Michael Ndiweni, a golkiper w panice trafił w napastnika Newcastle i odbita futbolówka wylądowała w siatce.

Przewaga Srok utrzymała się do 87 minuty, wtedy to strzałem z linii pola karnego strzeżącego dostępu do bramki Maxa Thompsona zaskoczył Reyes Cleary.

Chwilę później Cleary ponownie otrzymał piłkę na lewym skrzydle, minął Nialla Brookwella i mocnym strzałem z 10 metrów zapewnił gospodarzom zwycięstwo.