Dodane:  7 maja 2022, 22:51 | Marek

U-18: Kolejna wysoka porażka na koniec beznadziejnego sezonu

Po 0:13 z Manchesterem City w przedostatniej kolejce, tym razem drużyna Newcastle United do lat 18 przegrała u siebie z Liverpoolem „tylko” 0:5 na zakończenie sezonu.

Już w ósmej minucie wynik otworzył Bobby Clark, wychowanek Srok, którzy przed sezonem dołączył do Liverpoolu, a 20 minut z bliska do bramki Newcastle trafił Harvey Blair.

Goście przeważali cały czas i już trzy minuty po przerwie z rzutu wolnego przymierzył Luke Chambers i nie dał żadnych szans Stevenowi Bessentowi w bramce Srok.

Minęło 10 minut i Bessent kolejny raz wyciągał piłkę z bramki po tym, jak przegrał w sytuacji „sam na sam” z Blairem. W 80 minucie Lewis Koumas, który chwilę wcześniej wszedł na boisko, strzałem głową ustalił końcowy wynik spotkania.

Sroki zakończyły sezon na ostatnim, 14 miejscu grupy północnej U-18 Premier League. Z 26 meczów Newcastle wygrało 3, zremisowało 8, a 15 przegrało, z bilansem bramkowym 27:69.