Dodane: 26 października 2021, 01:10 | Marek

U-23: Pogoń prawie się udała, porażka z Wolves

Zespół Newcastle United do lat 23 odrobił dwubramkową stratę w meczu z Wolverhampton Wanderers, by tuż przed końcem dostać zabójczy cios i przegrać 2:3.

Po słabej pierwszej połowie goście z Wolverhampton schodzili z prowadzeniem 1:0. Chem Campbell dośrodkował z rzutu rożnego, Michael Agboola głową posłał piłkę w stronę bramki, a na linii bramkowej próbował interweniować Jonjo Shelvey, ale bez powodzenia.

Cztery minuty po przerwie obrona Srok nie poradziła sobie z dośrodkowaniem Conora Carty’ego i piłka trafiła do Harry’ego Britwistle’a, a ten trafił do siatki.

Sroki szybko, bo już po trzech minutach odpowiedziały na to trafienie. Shelvey dośrodkował z rzutu wolnego, a Charlie Wiggett z bliska skierował piłkę do bramki.

Minęło 7 minut i było już 2:2. Ponownie zagrywał Shelvey, w polu karnym gości piłkę opanował Dylan Stephenson i strzałem po ziemi od słupka pokonał bramkarza rywali.

Newcastle poszło za ciosem i było bliskie wyjścia na prowadzenie. Wiggett i Stephenson mieli okazje na zdobycie swoich drugich bramek, ale obaj chybili celu, a najbliżej był Remi Savage, gdy jego strzał głową został wybity z linii bramkowej.

Sroki atakowały, a wygrały Wilki. W 90 minucie Z prawej strony dośrodkował Oscar Burr, Carty uwolnił się spod krycia Wiggetta i strzałem w dolny róg bramki dał zwycięstwo swojej drużynie.