Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  8 października 2021, 14:36 | Marek

Shearer wróci do klubu w roli ambasadora?

Alan Shearer prawdopodobnie wróci do Newcastle United w roli ambasadora klubu i doradcy nowych właścicieli klubu. Legenda Srok jest już po pierwszych rozmowach.

Amanda Staveley, która jest twarzą nowego zarządu klubu, skontaktowała się z najlepszym strzelcem Newcastle w historii z zapytaniem, czy chciałby być zaangażowany w nowy projekt.

The Telegraph dowiedziało się, że rozmowa Shearera i Staveley była produktywna, a były piłkarz jest otwarty na ten pomysł, lecz jeszcze dał sobie czas na zastanowienie.

Źródło bliskie Shearera powiedziało gazecie, że prawdopodobnie Big Al przyjmie tę rolę, ale też musi zobaczyć czy zdoła pogodzić to z innymi jego zobowiązaniami.

Shearer jest głównym ekspertem BBC Sports i regularnie występuje w programie Match of the Day. Jest też felietonistą The Athletic i nie chce rezygnować z tych ról.

51-latek jednak wciąż darzy klub z St. James’ Park wielką miłością i jeśli będzie mógł pomóc nowym właścicielom, to na pewno to zrobi.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 2

kołacz napisał:09.10.21, 12:01
Super informacja. Mój idol i od niego się zaczęło jak za gówniaka dostałem koszulkę Shearera z rynku :). Bracholek wtedy dostał Rickena z BVB :)
Tomykam napisał:09.10.21, 13:29
Super, jeszcze Ginola, Rob Lee i mamy powrót wspaniałych wspomnień.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl