Dodane: 24 sierpnia 2021, 00:40 | Marek

U-23: Wysokie zwycięstwo Srok w Birmingham

W drugiej kolejce Premier League 2 drużyna Newcastle United do lat 23 pokonała na wyjeździe Birmingham City aż 4:0 i zajmuje czwarte miejsce w tabeli drugiej dywizji.

Wynik już w dwunastej minucie otworzył Charlie Wiggett, który skorzystał z dośrodkowania Remiego Savage’a i głową pokonał bramkarza rywali.

Sześć minut przed przerwą na 2:0 podwyższył Dylan Stephenson. Lewym skrzydłem ruszył Matt Bondswell i wyłożył piłkę napastnikowi Srok, któremu pozostało trafić do siatki.

Wszystkie plany stworzone na drugą połowę przez Birmingham legły w gruzach trzy minuty po przerwie, kiedy to Rico Browne sfaulował wychodzącego na czysta pozycję Joe White’a i wyleciał z boiska.

W 80 minucie pomocnik gospodarzy Caolan Boyd-Munce skierował piłkę do własnej bramki, a chwilę później Stephenson z bliska zdobył swoją trzecią bramką w sezonie.