Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 23 października 2020, 01:59 | Marek

Cross ostatnim wzmocnieniem

Bradley Cross został ostatnim piłkarzem, który w tym roku dołączył do Newcastle United. 19-latek wzmocnił szeregi drużyny Srok do lat 23.

Młody obrońca pozostawał bez klubu po rozstaniu z Bidvest Wits, z którego był wypożyczony do Schalke 04 Gelsenkirchen. Jest też reprezentantem RPA do lat 20.

Po dołączeniu do Srok powiedział: - Jestem podekscytowanym dołączeniem do Newcastle United. Wiem, że to jestem z największych klubów w Anglii ze swoją historią, a moim marzeniem zawsze była gra w Wielkiej Brytanii. To dla mnie wielkie osiągnięcie.

- Rozmawiałem z trenerem Chrisem Hoggiem i mówił mi o pomyśle na mnie. Czuję, że wnoszę coś innego do drużyny i trener zachęcał mnie, żebym wykorzystał moje mocne strony, co zawsze jest pomocne. Zawsze jest ścieżka do tego, żeby spróbować przebić się do pierwszego zespołu.

- Jestem lewonożnym środkowym obrońcą, który uwielbia grać piłką. Lubię mieć piłkę przy nodze i rozrywać ją od tyłu, szukając podania. Chcę jak najbardziej pomóc drużynie i dać z siebie wszystko na boisku w każdym meczu i na każdej sesji treningowej.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl