U-21: Kolejna porażka

Dodane: 30.09.2020, 13:42, przez Marek

Drużyna Newcastle United do lat 21 w drugim meczu fazy grupowej EFL Trophy przegrała z Crewe Alexandrą 0:1 i ma już bardzo małe szanse na awans do kolejnej rundy.

W pierwszej połowie w bramce Srok dobrze spisywał się Will Brown i kilkukrotnie ratował zespół przed stratą bramki. W 65 minucie jednak skapitulował.

Harry Pickering dośrodkował z rzutu wolnego i piłka zmierzała wprost w ręce Browna, ale wpadł na niego piłkarz gospodarzy i uniemożliwił mu skuteczną interwencję, a piłka wpadła do siatki. Sędzia nie dopatrzył się w tym jednak przewinienia i bramkę uznał.

Chwilę później na boisku pierwszy raz w tym sezonie pojawił się Elias Sorensen, który miał trzy okazje na zdobycie bramki, ale nie zdołał ich wykorzystać.

Teraz Sroki, które w pierwszym meczu przegrały z Shrewsbury Town, potrzebują cudu, żeby wyjść z grupy. Żeby tak się stało, za tydzień Bolton musi wygrać z Shrewsbury, a później Sroki muszą pokonać Bolton, liczyć na porażkę Shrewsbury z Crewe i odrobić sporą stratę bramkową.