U-23: Remis z Scunthorpe
W 9 minucie George Miller urwał się obrońcom Srok i otworzył wynik spotkania. Jednak w 21 minucie był już remis, a w zamieszaniu w polu karnym Scunthorpe odnalazł się Elliot Anderson i posłał piłkę do siatki. 7 minut przed przerwą Sroki na prowadzenie wyprowadził Tom Allan.
W 3 minucie drugiej połowy Allan ponownie wpisał się na listę strzelców, gdy doszedł do dośrodkowania Rosaire Longelo i Newcastle prowadziło 3:1.
Końcówka jednak nie należała do Srok. Najpierw z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Oliver Walters, a że Sroki wcześniej wykorzystały limit zmian, to kończyły mecz w dziesiątkę.
Piłkarze Scunthorpe to wykorzystali i Miller najpierw w 82 minucie, a później w doliczonym czasie pokonał Dana Langleya, czym skompletował hat-tricka i ustalił końcowy wynik meczu.
Premier League Cup
Scunthorpe United - Newcastle United 3:3 (1:2)
Bramki: Miller (9’, 82’, 90’+1) - Anderson (21’), Allan (38’, 48’)
Skład NUFC: Dan Langley, Jamie Sterry, Oisín McEntee, Ludwig Francillette (72’ Ryan Barrett), Oliver Walters, Lewis Cass, Mo Sangare, Jack Young, Rosaire Longelo (62’ Yannick Touré), Elliot Anderson (59’ Victor Fernández), Tom Allan
Wesprzyj działalność NUFC.com.pl
Komentarze | 0
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.




























Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.
Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.
Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.
West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.





