Dodane: 23 sierpnia 2019, 23:58 | Marek

U-23: Wciąż bez poprawy

Trzecia kolejka Premier League 2 nie przyniosła poprawy u drużyny Newcastle United do lat 23, która na St. James’ Park przegrała z Manchesterem United 0:4.

Czerwone Diabły dominowały od początku i w końcówce pierwszej połowy zdobyły dwie bramki w trzy minuty. Najpierw trafił Tahith Chong, a później Largie Ramazani.

Po przerwie goście dołożyli dwa trafienia. Znów trafił Chong, a końcowy wynik spotkania ustalił najlepszy na boisku James Garner, uderzeniem z szesnastu metrów.

Po trzech kolejkach Sroki mają 0 punktów i bilans bramkowy 1:12.