Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 27 grudnia 2018, 19:24 | Marek

Diame przeprasza kibiców

Mohamed Diame przeprosił kibiców Newcastle United za wysoką porażkę z Liverpoolem i podziękował im za wsparcie przez cały mecz, pomimo takiego wyniku.

- To pokazuje, jak wspaniałych i lojalnych mamy kibiców. Jako piłkarze zdajemy sobie sprawę z tego, w jak wielkim klubie gramy, ale ten klub jest wielki dzięki nim - mówi Diame.

- Pokazują to w każdym meczu. Chcemy im podziękować i przeprosić ich za wynik.

- Jak zawsze wiemy, że kibice są z nami i dopingują nas. Jesteśmy rozczarowani wynikiem. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo i strata czterech goli, to zbyt słabo jak na nas.

- To nie jest dobre przy naszym miejscu w tabeli. Menedżer robi wszystko, byśmy nie tracili wielu goli przeciwko mocnym rywalom i teraz straciliśmy ich za dużo.

Newcastle musi szybko przygotować się do kolejnego spotkania, bo już w sobotę zagrają na wyjeździe z Watford i Diame wierzy, że będzie lepiej.

Senegalczyk dodaje: - Jestem przekonany, że w meczu z Watfordem zareagujemy na tę porażkę. To jest spotkanie, w którym widzimy więcej szans na zdobycie trzech punktów.

- Jestem przekonany, że zareagujemy i drużyna dobrze się spisze.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl