Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane: 18 sierpnia 2011, 15:28 | Marek

Cattermole o Bartonie i meczu

Na dwa dni przed derbowym meczem Sunderlandu z Newcastle United kapitan Czarnych Kotów Lee Cattermole wyraził swoje zdziwienie z faktu, że Joey Barton nie ma miejsca w kadrze reprezentacji Anglii.

- Dla mnie jest to frustrujące, że Joey Barton nie ma miejsca w reprezentacji Anglii – mówi Cattermole.

- Nikt nie wątpi w jego umiejętności, ale sztab reprezentacji widzi w nim jakiś problem. Nie rozumiem tego, moim zdaniem mógłby pomóc reprezentacji.

Cattermole wspomniał też o dwóch ostatnich meczach Sunderlanu ze Srokami, które zakończyły się wynikami 5:1 dla Newcastle oraz remisem 1:1. Szczególnie porażka na St. James’ Park zabolała Czarne Koty.

- W zeszłym roku to nas dobiło. Byliśmy wtedy niedoświadczeni, a chłopcy, którzy wtedy zagrali wynieśli z tego lekcję – dodaje Cattermole.

- Oczywiście będzie się o tym rozmawiać, dostaliśmy łupnia na St. James’ Park, ale do czasu tego meczu graliśmy dobrze.

- Byliśmy stabilni, mieliśmy serię 10 meczów bez porażki, z czego 6 w lidze, graliśmy najlepszą piłkę i byliśmy tak pewni siebie, że może zlekceważyliśmy Newcastle w pierwszym meczu.

- W drugim meczu nie mogliśmy pozwolić sobie na porażkę, a mimo to zagraliśmy słabo. Musimy się skoncentrować na sobie, wiem, że to derby i kibice już na to czekają, bo to ważny dzień dla nich.

- Mam nadzieję, że tym razem wyjdziemy i pokażemy się z lepszej strony, a jeżeli to da nam zwycięstwo to już w ogóle będzie wspaniale.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 0

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl