Twoje konto

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dodane:  1 lipca 2018, 19:57 | Marek

Rozmowy ws. Townsenda

Newcastle United rozmawia z Crystal Palace w sprawie powrotu Androsa Townsenda na St. James’ Park. Podobno negocjacje są na zaawansowanym etapie.

Sky Sports podaje, że Sroki już w styczniu tego roku próbowały wykupić 26-letniego skrzydłowy, ale zakończyło się to fiaskiem. Teraz wracają z kolejną ofertą.

Rafa Benitez jest fanem talentu 13-krotnego reprezentanta Anglii, ale nie zdołał go zatrzymać w 2016 roku, gdy Sroki spadły z Championship, a Crystal Palace uruchomiło klauzulę w kontrakcie Townsenda, wykupując go ostatecznie za 13 milionów funtów.

Townsend spędził w Tyneside tylko pół roku. W tym czasie rozegrał 13 meczów i zdobył cztery bramki, a najlepszą formę prezentował po tym, jak stery w klubie przejął Benitez.

The Telegraph twierdzi jednak, że Townsend wróci do Newcastle tylko w przypadku sprzedaży Matta Ritchie’ego, który jest łączony z Stoke City, Bournemouth oraz Middlesbrough.

Z kolei Sky Sports dodaje, że Sroki są w gronie klubów zainteresowanych Alassane Pleą, napastnikiem Nicei, który w zeszłym sezonie zdobył 21 goli w 48 meczach. 25-latek jest wyceniany na 25 miliony funtów, a jest łączony m.in. z Tottenhamem, Fulham i West Hamem.


Wesprzyj działalność NUFC.com.pl



Komentarze | 2

Mateusz  napisał:01.07.18, 21:08
Nie chce tego najemnika....
BonnyLad napisał:02.07.18, 00:14
Jak będzie kolega , to nie będzie Kenedy.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać komentarz.

Poprzedni mecz: Liverpool - Newcastle

Premier League

31.01.2026, 21:00

Anfield

Następny mecz: Man City - Newcastle VS

Puchar Ligi

04.02.2026, 21:00

Etihad Stadium

Terminarz 04.02 Man City (w)07.02 Brentford (d)10.02 Tottenham (w)14.02 Aston Villa (w)18.02 Karabach (w)21.02 Man City (w) 
Tabela 1. Arsenal 24 532. Man City 24 473. Aston Villa 24 464. Man Utd 24 415. Chelsea 24 406. Liverpool 24 39

Z obozu rywala

Adam Lallana po zakończeniu sezonu opuści Brighton & Hove Albion, w którym spędził ostatnie cztery lata.

Andoni Iraola przedłużył kontrakt z Bournemouth do końca sezonu 2025/26. Baskijski szkoleniowiec prowadzi Wisienki od czerwca 2023 roku.

Odwołanie Nottingham Forest od decyzji o odjęciu czterech punktów za złamanie zasad finansowych zostało odrzucone.

West Ham United potwierdził, że David Moyes opuści klub po zakończeniu sezonu, gdy wygaśnie jego kontrakt.

Phil Foden odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu przyznawaną przez Związek Dziennikarzy Piłkarskich.

Wideo

Anthony Gordon był gościem Gary’ego Nevilla w programie The Overlap, w którym poruszali wątki nie tylko piłkarskie.

 

© NUFC.com.pl