Dodane:  7 czerwca 2018, 23:59 | Marek

Armstrong i Woodman w finale

Reprezentacja Anglii do lat 21 awansowała do finały turnieju w Tulonie po tym, jak w środę pokonali Szkocję 3:1. Grali Freddie Woodman i Adam Armstrong.

Woodman rozegrał całe spotkania, z kolei Armstrong, który do tej pory grał w każdym meczu turnieju i był chwalony przez selekcjonera Aidy Boothroyda, zszedł z boiska w 79 minucie, czyli minutę przed końcem, bo mecze na tym turnieju toczą się w formacie 2x40 minut.

Po pierwszej połowie Anglicy przegrywali 0:1, ale już 10 minut po przerwie prowadzili 2:1 po golach Calluma Connolly’ego i Edwarda Nketiaha, który później jeszcze raz trafił do bramki.

W finale zespół Trzech Lwów zagra z Meksykiem, z którym zremisował 0:0 w grupie.

Warto przypomnieć, że dokładnie rok temu Armstrong oraz Woodman uczestniczyli w Mistrzostwach Świata do lat 20, które zakończyły się zwycięstwem Anglii.