Dodane: 18 lutego 2023, 16:42 | Marek

U-18: Wysoka wygrana Srok z Wilkami na wyjeździe

W sobotnie popołudnie drużyna Newcastle United do lat 18 zrobiła sporą niespodziankę i na wyjeździe rozgromiła Wolverhampton Wanderers aż 6:1.

Początek nie zapowiadał takiego wyniku, bo już w dziesiątej minucie prowadzenie gospodarzom dał Josh Esen. Jednak później strzelały już tylko Sroki, a do wyrównania pięć minut po golu dla Wilków doprowadził Shaun Mavididi, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie.

Po kolejnym kwadransie gry kolejny piłkarz United się przełamał, gdy Luke Craggs zdobył swojego pierwszego gola na tym poziomie, a jeszcze przed przerwą Johhny Emerson podwyższył prowadzenie Newcastle.

Wprowadzony po przerwie Josh Donaldson już chwilę później asystował przy golu Darrena Palmera, a w 77 minucie ponownie jego podanie na bramkę zamienił Anthony Munda. Z kolei inny rezerwowy Sean Neave ustalił końcowy wynik spotkania w doliczonym czasie gry.