Dodane: 14 stycznia 2023, 13:29 | Marek

U-21: Święci rozbili Sroki

Trwa słaba forma drużyny Newcastle United do lat 21. W piątkowy wieczór zespół tymczasowo prowadzony przez Bena Dawsona przegrał na wyjeździe z Southampton 1:4.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiej porażki, bo na przerwę Święci schodzili z jednobramkową przewagą po golu Lewisa Payne’a z 15 minuty, gdy przelobował Jude’a Smitha.

W 61 minucie było 2:0 dla gospodarzy, gdy Kamari Doyle urwał się obrońcom i pokonał bramkarza Srok, a dwie minuty później Jimmy-Jay Morgan zdobył trzeciego gola dla Świętych.

W końcówce jedenastkę dla Southampton wywalczył 15-letni Jay Robinson, a na bramkę rzut karny zamienił Dom Ballard. Chwilę później Michael Ndiweni zdobył bramkę dla Srok na otarcie łez. Asystę zaliczył Amadou Diallo.