Dodane: 22 sierpnia 2022, 00:15 | Marek

U-21: Trzeci mecz i trzecia porażka Srok

Fatalnie rozpoczął się nowy sezon dla drużyny Newcastle United do lat 21. W trzeciej kolejce Sroki doznały trzeciej porażki, tym razem na wyjeździe z Norwich City 2:4.

Pierwsza połowa kompletnie nie wyszła Newcastle. Już w czwartej minucie Tyrese Omotoye skorzystał z podania Toma Dicksona-Petersa i pokonał debiutującego Jude’a Smitha.

Później Smith obronił rzut karny Dicksona-Petersa, ale nie dodało to skrzydeł jego kolegom z boiska i w 39 minucie Abu Kamara pokonał go z ostrego kąta. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Dickson-Peteres w końcu wpisał się na listę strzelców.

Nadzieję na dobry wynik dla Srok tuż po przerwie przywrócił Dylan Stephenson strzałem z bliska, ale nie na długo, bo już 9 minut później Jaden Warner głową zdobył gola na 4:1 dla Kanarków.

20 minut przed końcem strzał głową Jaya Turnera-Cooke’a ręką zablokował Seana Stewart, za co zobaczył czerwoną kartkę, a Turner-Cooke zdobył gola z jedenastki, ale to było wszystko na co było stać Sroki tego dnia i nie pomogła nawet gra w przewadze.