Oświadczenie grup kibicowskich

Dodane: 29.01.2020, 19:55, przez Marek

Grupy kibicowskie Newcastle United z całego świata wydały wspólne oświadczenie w sprawie informacji pojawiających się w mediach na temat sprzedaży klubu.


Treść oświadczenia:
Tony Jimenez, który w styczniu 2008 roku według doniesień był zatrudniony przez Mike’a Ashleya do sprzedaży Newcastle, powiedział kiedyś: - Mike chciał, żebym sprzedał klub dzięki moim relacją na Bliskim Wschodzie. Gdyby wtedy dobrze to rozegrał, Mike mógł sprzedać Newcastle do Abu Dhabi, zanim kupili Manchester City.

Minęło 12 lat, w trakcie których doszło do katastrofalnych zatrudnień, okropnych niedopatrzeń, komercyjnej i sportowej stagnacji, zaskakujących decyzji i dwóch spadków w klubie, który cztery lata przez przyjściem Ashleya grał w Lidze Mistrzów.

Teraz rozumiemy, że jedna z najbogatszych grup inwestycyjnych w historii piłki nożnej złożyła zadowalającą ofertę za Newcastle United. Doniesienia mediów sugerują, że finanse są w porządku, analiza klubu przez inwestora została zakończona, a dowód na posiadanie środki finansowe został przyjęty.

Amanda Staveley wcześniej prowadziła sprawę sprzedaży Manchesteru City z ramienia grupy Abu Dhabi. Ekspertyza jest. Pieniądze są. Ostatnią przeszkodzą jest odpowiedź Ashleya.

Mike Ashley mówił, że odejdzie, kiedy pojawi się ktoś, kto będzie mógł wznieść nasz klub na wyższy poziom. Poprzednie próby przejęcia klubu podobno okazały się stratą jego czasu.

Tym razem wierzymy, że jest to konkretna oferta, nie ma problemu z dowodem posiadanych środków i jest chętny kupiec. Jeśli Ashley naprawdę chce sprzedać klub, tak jak mówił, to powinien przyjąć ofertę i raz na zawsze zakończyć tę toksyczną relację.

Ashley nie powinien stać na drodze tej jedynej szansy w życiu naszego klubu, naszych społeczności i naszego dumnego miasta. To czas, żeby zabrał swoje pieniądze i wyniósł się z naszego klubu.

Grupy podpisane pod oświadczeniem:
The Magpie Group, Toon for Change, London Magpie Group, Wor Flags, Maintain SJP, NUFC 360, Ashley Out, The Magpies Channel, Against Ashley, NWestMagpies, NUFCblog.co.uk, Aussie Mags, Dubai Mags, Singapore Mags, Toon Army Miami, Toon Army Sacramento, Toon Army Denver, Toon Army Canada, Toon Army Toronto


Wcześniejsze wiadomości:

» Watts w Mansfield

» West Bromwich czeka

» Mieszane uczucia Bentaleba

» Kolejny mecz do powtórki

» U-18: Porażka w ćwierćfinale

Udostępnij:

 
 

Dodaj komentarz:


Musisz się zalogować, by móc dodać komentarz!

Komentarze (0):


 • Poprzedni mecz

  Newcastle   Liverpool
   
  Premier League
  26.07.2020, 17:00
  St. James' Park
 • Następny mecz

 • Terminarz

  Zobacz cały terminarz
 • Tabela

  1. Liverpool 38 99
  2. Man City 38 81
  3. Man Utd 38 66
  4. Chelsea 38 66
  5. Leicester 38 62
  6. Tottenham 38 59
  Zobacz całą tabelę


Z obozu rywali:

Tottenham zanotował 113 milionów funtów zysku za sezon 2017/18. To nowy rekord Premier League pod tym względem.
Wolverhampton Wanderers wykupiło Raula Jimeneza za 30 milionów funtów z Benfiki Lizbona, skąd był wypożyczony.
FIFA dała Cardiff City i Nantes czas do 15 kwietnia, by dojść do porozumienia ws. płatności za transfer Emiliano Sali, który zginął w wypadku lotniczym.
Meczem z Crystal Palace, Tottenham Hotspur zadebiutował na swoim nowym stadionie, który może pomieścić 62 tysiące ludzi.
Po 106 dniach pracy, Claudio Ranieri został zwolniony z posady menedżera Fulham. Zespół tymczasowo poprowadzi Scott Parker.
Brendan Rodgers, który do tej pory prowadził Celtic Glasgow, został nowym menedżerem Leicester City.

Wideo:

Salomon Rondon ma na swoim koncie 10 goli zdobytych dla Newcastle United w tym sezonie. oto wideo prezentujący wszystkie trafienia wenezuelskiego napastnika.


Statystyki NUFC.com.pl:

 

© NUFC.com.pl